Блог школи французької мови Côte d'Azur
Про школу Про Францію

Заміж за француза?

Франція – країна естетики, елегантності та смаку. Саме тому й чоловіки тут зазвичай відрізняються тим, що гарно виглядають, приділяють велику увагу своїй зовнішності та одежі. Якщо вам здається, що він одягнений зовсім звичайно, будьте впевнені, він провів мінімум годину, підбираючи одяг. Навіть недбалий на перший погляд зовнішній вигляд – це результат продуманих деталей. Тут чоловіки люблять шик та блиск, мають особливий шарм та частіше за все доглядають за собою. Париж сповнений ароматами чоловічих парфумів, адже чоловіки тут приділяють увагу не лише зовнішності, а й ароматам. Французи – законодавці моди, в тому числі й чоловічої. А ще вони мають гарне почуття гумору. Вони привабливі, елегантні, вміють поводитися з жінками. Напевно, саме через це багато дівчат та жінок хочуть заміж за француза. Якщо ви вирішили, що вам потрібен француз, ми з радістю поділимося корисними порадами та лайфхаками, які стануть вам у нагоді при спулкуванні з вашим французьким месьє.

Що люблять французькі чоловіки та як з ними бути?

1.     Перше та найголовніше: це він має до вас залицятися, робити вам компліменти, намагатися привернути вашу увагу, а не ви. Французькі чоловіки знають собі ціну. Ви ж пам'ятаєте, що вони полюбляють гарно одягатися, слідкують за своєю зовнішністю? А це означає, що вони розуміють, що подобаються жінкам. Саме тому все для нього буде дуже й дуже просто. Здивуйте його! Не показуйте йому вашу явну зацікавленність, а лише відповідайте на його знаки уваги. Нехай йому буде цікаво, адже має бути в жінці певна загадковість.  

2.     Французи емоційні. Так, навіть чоловіки. Особливо чоловіки. Саме цьому вони досить швидко можуть зізнатися, що кохають вас. Але це зовсм не означає, що це про кохання. Так, ви йому вже подобаєтесь. Можливо, навіть дуже. Але до справжнього кохання ще має пройти час. Але для початку він точно має почати вас поважати. Як це зробити? Не впадати в емоції, а намагатися стримати себе та поводити себе з розумом. Нехай він почне вас поважати. Для цього він має дізнатися про вас більше. Якщо ви лише познайомилися та отримали запрошення на побачення, обовязково підготуйте презентацію себе. Розкажіть йому про себе, покажіть, чому ви можете бути йому цікаві? Які ваші інтереси? Можливо, ви чудово готуєте, закінчили музикальну школу та чудово граєте на музичному інструменті, знаєте декілька мов? Пишете вірші або прозу? Чоловікові, особливо такому емоційному, дуже важливо пишатися своєю жінкою. Нехай він буде у повному захопленні від вас!

3.     Виглядайте розкішно, але природньо. Прямо як він. Немов ви зовсім не доклали зусиль до створення вашого образу. Та обирайте природній макіяж. Так, ваш макіяж має бути таким, ніби ви зовсім без нього. Французи це полюбляють.


4.     Будьте легкою! Французи романтичні та можуть читати вам вірші. Але чого вони точно не можуть, так це прийти вчасно. Якщо ви організована, пунктуальна та притримуєтесь правил, які самостійно й створили собі, вам буде важко з вашим французом. Наберіться терпіння, увімкніть почуття гумору, прощайте його маленькі недоліки. У вас все буде добре, просто будьте з ним чарівною дівчиною, але не науковим співробітником, навіть якщо у вас ступінь доктора філософії, ви фізик чи кандидат наук.

5.     Вивчайте мову! Так, без французької з французом нікуди. Для життя у Франції вам точно знадобиться знання французької мови. Італійська, німецька, іспанська, англійська чи українська вам тут точно не допоможуть. Якщо ви плануєте підкорити його серце назавжди, то важливо вивчити його рідну мову.  

Якщо чоловік-француз в вас вже є та плани провести з ним життя також, то рекомендуємо вам звернути увагу на наш курс Інтенсив. Тут ми будемо вивчати французьку у високому темпі 4 рази на тиждень. Вже дуже скоро ви зможете вільно виражати свої думки та почуття французькою.

Якщо ви ще придивляєтесь та обираєте, спілкуєтесь з різними чоловіками, зверніть увагу на курс Стандарт або Стандарт week-end в залежності від того, в які дні тижня вам краще навчатися. Онлайн чи офлайн? Це також можливо обрати.
Чекаємо на вас в школі французької мови Côte d'Azur!