мистецтво жити
équipe de rêve
команда мрії

Про школу

ПОЧНІТЬ ГОВОРИТИ ФРАНЦУЗЬКОЮ МОВОЮ ЛЕГКО І ВІЛЬНО!
Школі Côte d'Azur вже 10 років. За цей час ми навчили французькій мові більше 5000 студентів. До нас приходять навчатися дорослі та діти від 10 років, а іноді навчаються навіть цілими родинами - поки діти на уроці, батьки теж навчаються.

До останніх подій в країні заняття в нашій школі проходили офлайн у приміщенні нашої школи в центрі Києва (ст.м. "Площа Українських Героїв"), а також онлайн. Зараз ми викладаємо лише онлайн. Сподіваємось, що й до занять в стінах нашої гарної та затишної школи ми найближчим часом повернемось. Онлайн в нас можна займатись, знаходячись у будь-якій частині світу. Наші студенти мешкають у різних містах України, а також у Франції, Бельгії, Монако, Швейцарії, Люксембурзі та Канаді. Ви ж напевно знаєте, що вивчати французьку мову з нуля (як й іншу іноземну мову) простіше та ефективніше з викладачами, які знають твою рідну мову?!

Навчання в нашій школі проходить за комунікативною методикою (approche communicative). На заняттях ми розмовляємо французькою, вчимося розуміти мову на слух, а також висловлювати свої думки письмово. Класичний підхід до вивчення мови ми також використовуємо, займаючись перекладом, вивченням граматики та лексики.

Навчання в нашій школі Côte d'Azur підійде як для тих, хто хоче вивчати французьку мову з нуля, так і для тих, хто хоче вдосконалити свої знання та прагне більш глибокого знання французької. Ми викладаємо французьку від А1 до С2.
Навчаючись в Côte d'Azur ви побачите результат дуже швидко - ви почнете говорити французькою вже з перших занять, зможете писати та говорити, а також підготуватися до здачі міжнародних іспитів DELF, DALF, TEF, TEFAQ.

А ще навчання в нашій школі можна подарувати близьким та друзям. В нас є подарункові сертифікати на навчання. Номінали сертифікатів - 1000, 3000 та 5000 грн.

Дізнатися більше про Côte d'Azur можна тут. В нашій школі ви можете обрати свій темп навчання, в якому вам будет комфортно займатися - від 2 до 4 разів на тиждень. Також в нас є групи, що займаються лише по вихідним дням. Крім базових курсів французької мови, кожен місяць в нас проходять додаткові заняття та кільтурні події. Про інші переваги навчання в нашій школі можна дізнатися тут.

Наші викладачі

Наша команда #équipederêve – це професійні викладачі, талановиті та розумні, витончені як справжні парижанки. Вони досконало володіють тонкощами сучасної французької мови, а також стежать за модою і культурою Франції
Наталія
Керівник школи
Ми раді бачити чудові результати наших студентів, а також читати вдячні відгуки, які регулярно отримує наша школа. Саме вони й формують відмінну репутацію школи Côte d'Azur.
Навчальні класи
Справжню французьку атмосферу створюють навчальні класи нашої школи. Вони присвячені різним регіонам Франції: Прованс, Нормандія і, звичайно ж, Лазурний берег.
Наша школа створювалась з великою любов'ю та особливою увагою до кожної деталі інтер'єру. В даний час заняття офлайн в приміщенні школи в Києві ми не проводимо, але дуже чекаємо на той час, коли це знову буде можливим.
Бажаєте вивчати французьку? Напишіть нам!
Слідкуйте за нашими подіями в соцмережах і пишіть нам в месенджери
ПІДПИСАТИСЬ НА НОВИНИ
© 2024 Côte d'Azur – школа французької мови в Києві
Розроблено в IPOINT DESIGN