Культура

лекції з культури, мистецтва, ювелірних витворів
Найближчі події
Для того, щоб бути в курсі наступних подій школи, слідкуйте за нашими анонсами у розділі НОВИНИ та у соціальних мережах
онлайн, п'ятниця, 19:00
онлайн, п'ятниця, 19:00
онлайн, п'ятниця, 19:00
онлайн, п'ятниця, 19:00
Кожного місяця в нашій школі Côte d'Azur проходять цікаві зустрічі з культури та мистецтва. Разом з лекторами — істориками моди та ювелірного мистецтва, культурологами, — ми дізнаємось більше про світ Модних Домів, видатних художників світу та майстрів.

Лекції з культури, мистецтва та історії моди проходять онлайн. Їх також можна придбати у записі та дивитись у зручний для вас час.

Щомісяця в нас також проходять цікаві події французькою мовою для тих, хто вивчає французьку:

Літературний вечір Soirée littéraire — це подія, що проходить французькою мовою з перекладом. Цей захід особливо корисний для тих, хто вивчає мову та бажає поринути у світ французької літератури. Тут ми читаємо, обговорюємо, перекладаємо та дізнаємось більше про життя видатних французьких авторів.

Ті, хто полюбляє живопис, зможуть насолодитися мистецтвом на уроках Soirée Arty. Ця подія також проходить в нашій школі французькою мовою з перекладом. Тут ми спілкуємось на тему видатних живописців та їх шедеврів, розмовляємо мовою мистецтва, вивчаємо нову лексику з теми заняття.

Долучайтесь до культурних подій нашої школи. Ми будемо раді вас бачити!

Всі культурні заходи школи відбуваються онлайн.
Для того, щоб дізнатися дати наступних занять, слідкуйте за нашими новинами на сайті та анонсами у соціальних мережах школи.
Слідкуйте за нашими подіями в соцмережах і пишіть нам в месенджери
ПІДПИСАТИСЬ НА НОВИНИ
© 2024 Côte d'Azur – школа французької мови в Києві
Розроблено в IPOINT DESIGN
Telegram
WhatsApp
Viber
Messenger
Phone