Подарункові сертифікати Côte d'Azur

Час обирати подарунки?
Даруйте корисне!
Що подарувати? Ми знаємо відповідь!

Найближчим часом свято, а ви ще не вирішили, що подарувати? Подаруйте сертифікат на навчання у нашій школі Côte d'Azur.

Чому ми?

Освіченим сьогодні бути модно. Знати декілька мов необхідно. Якісна освіта, знання та навички - це привілей сьогодні. В нашій школі ми даємо чудову підготовку з французької мови, а також проводимо багато різних культурних заходів, які можуть відвідувати навіть й ті, хто не є студентами нашої школи. З подарунковим сертифікатом Côte d'Azur можна обрати цікаві для себе заняття.

Що можна відвідати з сертифікатом Côte d'Azur?

В нашій школі можна вивчати не лише французьку мову з нуля. Також є заняття з французької для тих, хто володіє певною базою знань, може говорити та читати. Ми навчаємо з нуля до рівня С2.

Також в нас є цікаві та захоплюючі заходи, де вчити французьку - це справжнє задоволення: кіноклуб Soirée Ciné, розмовний клуб Atelier de conversation, літературні зустрічі Soirée culturelle, де ми читаємо в оригіналі французькою, а також уроки з мистецтва Soirée Arty. Також час від часу ми збираємось, щоб пограти в "Мафію" (звичайно ж, також французькою).

Всі ці події можна відвідати з подарунковим сертифікатом Côte d'Azur.

Також використати сертифікат можна, щоб відвідати наші лекції з мистецтва та історії моди. Такі події ми регулярно проводимо онлайн. Знання французької тут не потрібно.

Наш сертифікат - це корисний та приємний подарунок, який сподобається тим, хто любить навчатися та відпочивати інтелектуально.

Номінали сертифікатів в наявності:

1000 грн
3000 грн
5000 грн
Правила використання подарункових сертифікатів Côte d'Azur

  • Подарунковий сертифікат на навчання в Côte d'Azur можна обміняти на будь-які заняття, що проводяться в нашій школі: індивідуальні уроки або заняття в групі з французької мови, а також всі інши додаткові заходи, що є в школі.
  • Пред'явник подарункового сертифікату може обміняти його на заняття в школі на суму, зазначену на сертифікаті. Якщо вартість обраного навчання більше номіналу сертифіката, необхідно доплатити різницю. Якщо номінал сертифікату вище вартості занять, різниця не повертається. На різницю у вартості можна обрати додаткові заняття.
  • Подарунковий сертифікат Côte d'Azur є власністю школи, не підлягає обміну на гроші або поверненню.
  • Сертифікат не діє на спеціальні пропозиції зі знижкою. Його можна обміняти лише на послуги за повною роздрібною ціною.
Бажаєте зробити подарунок близьким?
Замовте подарунковий сертифікат
від школи Côte d'Azur
Слідкуйте за нашими подіями в соцмережах і пишіть нам в месенджери
ПІДПИСАТИСЬ НА НОВИНИ
© 2024 Côte d'Azur – школа французької мови в Києві
Розроблено в IPOINT DESIGN