Les activités culturelles en octobre
Культурні події у жовтні

01.10.21
Лекція з історії ювелірних виробів. Boucheron


1. Лекція з історії ювелірних виробів. Boucheron

Boucheron - Зірка Вандома. У діамантовому серці Парижа, на Вандомській площі, розташовані найславетніші бренди ювелірного світу. І старовинний Ювелірний Дім Boucheron, звичайно ж, серед них.

У п'ятницю, 8 жовтня, на лекції, присвяченій одному з найстаріших ювелірних будинків, ми поговоримо про минуле Boucheron, про його легендарні вироби для коронованих осіб і суперзірок сцени. Адже так склалося з самого заснування Будинку, що ювелірами Boucheron виготовляються тільки ексклюзивні вироби для вузького кола шанувальників та знавців ювелірного мистецтва.

Діамантові квіти для коханої онучки королеви Вікторії і кольє для найпопулярнішої акторки кінця XIX - початку XX століття; прикраси для східних правителів і їхніх дружин, для мільйонерок - все це про вироби від Boucheron.
Boucheron - це не тільки тіари й діамантові пір'я з минулого, це також і автентичні сучасні прикраси. В них ідеально поєднуються не тільки традиції та тренди сьогоднішнього дня, а й матеріали, що дозволяють заглянути у майбутнє...

Запрошуємо вас на лекцію з ювелірного мистецтва 8 жовтня. Лекція відбудеться онлайн російською мовою. Приєднуйтесь!

Лекцію проводить Олексій Краєвський - дослідник історичних ювелірних прикрас, художник-технолог.

Формат заходу: онлайн
Дата і час: 8 жовтня (п'ятниця), 19:00
Вартість: 300 грн - для студентів школи, 350 грн - для гостей

Розмовний клуб: Мода à la française
2. Розмовний клуб
Тема: "Мода à la française"

Якщо ви бажаєте попрактикувати усне мовлення в компанії таких самих захоплених людей як і ви, легко та невимушено спілкуватись французькою, приходьте до нас до Розмовного клубу.

У суботу, 16 жовтня, на вас чекає пізнавальна та корисна зустріч, присвячена моді. Що означає актуальність? Хто є законодавцем моди? Чи є різниця між стилем і модою? Шанель або Ів Сен-Лоран?
Саме ці теми ми будемо обговорювати на Розмовному клубі! Закликаємо повторити теми одягу, тканин, стилів - так ми з вами будемо au goût du jour!

Заняття проводить наш викладач Анастасія. Щоразу вона створює атмосферу невимушеної легкої бесіди, вчить правильній французькій вимові і тонкощам мови.

Якщо ви ще з нами не знайомі, ніколи не були на заняттях у нашій школі французької мови Côte d'Azur, наш Розмовний клуб - це прекрасна можливість познайомитись!

Формат заходу: офлайн
Дата і час: 16 жовтня (субота), 12:00
Вартість: 250 грн - для студентів школи, 300 грн - для гостей

Лекція з історії моди. Louis Vuitton
3. Лекція з історії моди. Louis Vuitton

У п'ятницю, 22 жовтня, ми поговоримо з вами про французький Будинок Моди Louis Vuitton. Це бренд з багатою історією та неповторною індивідуальністю, який знову і знову доводить свою здатність адаптуватися до сучасності. При цьому Модний Будинок шанує свою унікальну спадщину.

Завдяки своїм умінням і талантам, Луї Віттон швидко навчився техніці виготовлення дорожніх валіз, які згодом стали візитною карткою його компанії. Незабаром його ім'я вже було відомим у колах французької богеми й вищих верств суспільства.

Багато талановитих жінок надихало Louis Vuitton на створення його надзвичайно якісних виробів. З деякими з них у компанії склалися тривалі дружні відносини, а хтось навіть сприяв створенню нових виробів (Одрі Хепберн і Коко Шанель) або цілої колекції. Одна особлива дама, імператриця Франції Євгенія де Монтіхо, зіграла ключову роль в житті самого Луї Віттона.
Як бренд заробив собі ім'я, і чому паризький виробник багажу став таким упізнаваним на весь світ? Не пропустіть нашу лекцію з історії моди.

Лекцію проводить історик та дослідник моди, дизайнер одягу, гід та експерт телепроектів Марина Кацура - Заінчковська.

Формат зустрічі: онлайн
Дата і час: 22 жовтня (п'ятниця), 19:00
Вартість участі: 300 грн - для студентів школи, 350 грн - для гостей
Soirée Littéraire. Victor Hugo: Inconnu
4. Soirée Littéraire. Літературний вечір.
Victor Hugo: Inconnu

Запрошуємо вас 29 жовтня, у п'ятницю, на наш перший літературний вечір. Будемо разом відкривати нові грані всесвітньо відомого письменника Віктора Гюго. Будучи неймовірно обдарованою людиною, все життя цей іменитий француз присвятив письменницькій справі, створивши справжні літературні шедеври, які вважаються надбанням світової літератури. Але мало хто знайомий з особистістю Гюго, як з художником і поетом.

На нашому вечорі Soirée Littéraire ми будемо разом вивчати творчість славетного Віктора Гюго: його твори, поезію і навіть обговорюватимемо його картину французькою.

Заняття підходить длях всіх, хто вивчає французьку мову: від рівня А1.2 до С1. Ви отримаєте море задоволення та нові враження від уроку.

Формат заходу: онлайн
Дата і час: 29 жовтня (п'ятниця), 19:00
Вартість: 300 грн - для студентів школи, 350 грн - для гостей

Обирайте les activités culturelles, які вам подобаються,
та телефонуйте нам, щоб прийняти участь:
098 881 90 51

Новини школи французької мови

Слідкуйте за нашими подіями в соцмережах і пишіть нам в месенджери
ПІДПИСАТИСЬ НА НОВИНИ
© 2024 Côte d'Azur – школа французької мови в Києві
Розроблено в IPOINT DESIGN