Les activités culturelles en mai
Культурні події в травні

05.05.21
Лекція з ювелірного мистецтва. Van Cleef & Arpels
В травні цього року ми підготували для вас декілька цікавих заходів. Ми в Côte d'Azurприділяємо багато уваги не лише вивченню французької мови, а й культурним подіям. Кожного місяця в нас відбуваються цікаві лекції з культури, історії моди, ювелірного мистецтва. Приймати участь в таких заходах може кожний, навіть якщо ви не є студентом нашої школи.

В травні в нас відбудуться дві цікаві лекції - з ювелірного мистецтва та історії моди.
А для тих, хто вивчає французьку, в нас теж є чудова новина: в цьому місяці ми запрошуємо всіх на Розмовний клуб.

Лекція з ювелірного мистецтва. Van Cleef & Arpels

В 1895 році в Парижі був зареєстрований шлюб Estelle Arpels (Естель Арпельс) та Alfred Van Cleef (Альфред Ван Кліф). Вона - дочка продавця дорогоцінного каміння, а він - син гравера по камінню та брокера з продажу діамантів. Подружжя мало схожі цінності, дух інновацій та пристрасть до дорогоцінного каміння. Чудовий початок для ювелірного бізнесу, чи не так? Невдовзі з'явився Ювелірний дім під назвою Van Cleef & Arpels.

Альфред Ван Кліф у партнерстві з братами своєї молодої жінки Естель відкриває свій перший ювелірний бутік у Парижі на вулиці 22 Place Vendôme, в самому центрі парижської моди та елегантності. Дом Van Cleef & Arpels й зараз знаходиться за цією адресою.

Витончений, розкішний, але при цьому лаконічний, завжди вчасний та доречний, неповторний - саме такий дизайн прикрас від Van Cleef & Arpels.

В четвер, 20 травня, ми запрошуємо вас дізнатися більше про відомий Ювелірний Дім Van Cleef & Arpels та його витончені ювелірні прикраси.

Лекція відбуватиметься в форматі онлайн російською мовою. Для того, щоб прийняти участь, просто напишіть нам та забронюйте собі місце.

Формат: онлайн
Дата та час: 20 травня (четвер), 19.00
Вартість:
300 грн - для студентів школи
350 грн - для гостей
Розмовний клуб в травні
Atelier de conversation
Розмовний клуб

Як давно ми з вами не зустрічалися наживо, щоб поспілкуватись! Давайте в травні зустрінемось в нас в Розмовному клубі та гарно проведемо час в спілкуванні.

Тема нашого Розмовного клубу цього разу - "Соціальні мережі".
Запрошуємо всіх, хто хоче практики розмовної французької мови, в суботу, 22 травня, до нас в найкращу школу французької мови Côte d'Azur.

Формат: офлайн
Дата та час: 22 травня (субота), 12.00
Вартість:
250 грн - для студентів школи
300 грн - для гостей
Лекція з історії моди. Givenchy

До того, як з'явилися поняття "Бренд" та "обличчя бренду", "амбасадори" та інше...
До того, як у великіх брендів з'явилися розкішні офіси на різних континентах...
До всього цього були французький дизайнер Hubert de Givenchy (Юбер де Живанши) та його муза, голівудська акторка, елегантна та витончена Audrey Hepburn (Одрі Хепберн).

Легендарний дизайнер, що заснував Дім моди Givenchy в 1952 році, був відомий своїми елегантними, витонченими образами, які впливали на весь світ моди протягом цілих 50 років. Його стосунки з Одрі були особливими. Вона була його музою, а він - її дизайнером. Вона надихала його на створення жіночних, романтичних та розкішних костюмів, а він одягнув її в найкращий одяг та вніс свій внесок в її успішну кар'єру в кіно. Одрі була музою Майстра більше 40 років, від початку Дому моди Givenchy та до самого кінця свого життя. Всі наряди акторки в її відомих фільмах - "Сніданок у Тіффані", "Смішна мордашка", "Сабріна" та інших були створені саме Givenchy.

Бажаєте дізнатися більше про легендарний Дім Givenchy та його засновника Юбера де Живанши? Долучайтесь до нашої лекції з історії моди 28 травня, о 19.00.

Лекція відбудеться онлайн російською мовою.
Лекцію проводить історик та дослідник моди, дизайнер одягу, гід та експерт телепроектів Марина Кацура - Заінчковська.

Формат: онлайн
Дата та час: 28 травня (п'ятниця), 19.00
Вартість: 300 грн - для студентів школи, 350 грн - для гостей
Обирайте les activités culturelles, які вам подобаються, та скоріше пишіть нам, щоб прийняти участь!

Новини школи французької мови

Слідкуйте за нашими подіями в соцмережах і пишіть нам в месенджери
ПІДПИСАТИСЬ НА НОВИНИ
© 2024 Côte d'Azur – школа французької мови в Києві
Розроблено в IPOINT DESIGN