Лекції з історії моди тепер в школі Côte d'Azur

25.10.20
Скоро в школі Côte d'Azur лекції з історії моди
Ми в школі Côte d'Azur приділяємо велику увагу не лише вивченню французької мови, але й культурі, мистецтву, моді, соціальному життю. Саме тому в нас можна не лише вивчати мову, а й також відвідувати лекції з різних напрямків.

Курс з історії моди

З радістю ділимося новиною, що з цієї осені ми починаємо курс лекцій з історії моди. Які великі дизайнери та кутюр'є зформували французьку моду саме такою, якою ми її знаємо? Чиї імена завжди залишуться в історії французької моди haute couture? Чий внесок варто особливо відмітити? Ці та інші питання ми розглянемо в нашому новому проекті з історії моди.
Долучайтесь!

Неперевершена трійка

Почнемо ми з початку сучасної французької моди та вже найближчим часом поговоримо про неперевершену трійку - Coco Chanel, Christian Dior та Yves Saint-Laurent. Саме вони перетворили створення одягу у Високу моду.

Стиль, деталі, тренди, моделі, образи, аксесуари та прикраси - як змінювалась мода з появою Коко Шанель? Що привніс у моду Діор? Чим відзначився модний період Ів Сен-Лорена?

Слідкуйте за нашими подальшими анонсами. Перша лекція про Chanel вже незабаром.

Лекції проводить історик моди, лектор та дослідник моди, дизайнер одягу, гід та експерт телепроектів Марина Кацура - Заінчковська.
Лекції відбуватимуться онлайн російською мовою.

Вартість білету на одну лекцію:
300 грн - для студентів школи
350 грн - для гостей

Новини школи французької мови

Слідкуйте за нашими подіями в соцмережах і пишіть нам в месенджери
ПІДПИСАТИСЬ НА НОВИНИ
© 2024 Côte d'Azur – школа французької мови в Києві
Розроблено в IPOINT DESIGN