Soirée Arty en octobre

Тема: Nymphéas et pont japonais
de Claude Monet

09.10.20
Soirée arty - французька про мистецтво

Nymphéas et pont japonais de Claude Monet


Les nymphéas

В творчості кожного художника є теми, предмети або об'єкти, які найкраще відображають сутність творчості майстра, його улюблені сюжети, кольори, його особистість. В картинах французького імпресіоніста Клода Моне таку роль відіграють водні лілії - les nymphéas.
За все своє життя він написав близько 250 картин з цими квітами. Особливе місце серед його робіт займає серія під назвою "Японський місток".

Le pont japonais

Цікаво, що цей самий місточок та les nymphéas знаходились в саду художника. Моне мав будинок у Нормандії. Поряд з будівлею майстер розбив невеличкий японський садочок з шістьма місточками понад ставком та ліліями на воді. Ось так, в своєму садочку, майстер створив одну з найкращих серій картин "Японський місточок" - les ponts (мости), les nymphéas (водні лілії). Ця серія його робіт передає мрійливість, романтизм, печаль, ніжність... та неймовірну роботу художника над глибиною кольору.

Soirée arty

Наше наступне заняття Soirée arty ми присвячуємо відомій серії картин Клода Моне 'Le pont japonais' ("Японський місток"). Приєднуйтесь - будемо разом насолоджуватися цією неймовірною красою та вивчимо корисну лексику з теми.

Soirée arty - серія занять про мистецтво французькою мовою або французька про мистецтво. Урок підходить для всіх рівнів володіння французькою.
Вам подобається живопис? Скоріше пишіть нам та бронюйте місце для участі.

Чекаємо на вас в п'ятницю, 23 жовтня, о 19.00
Формат зустрічі: онлайн
Вартість: 300 грн - для студентів школи, 350 грн - для гостей

Soirée arty
Бажаєте прийняти участь у занятті? Залиште свою заявку на участь прямо тут

Новини школи французької мови

Слідкуйте за нашими подіями в соцмережах і пишіть нам в месенджери
ПІДПИСАТИСЬ НА НОВИНИ
© 2024 Côte d'Azur – школа французької мови в Києві
Розроблено в IPOINT DESIGN