Soirée Arty en novembre

Тема: Pierre-Auguste Renoir та його танці

22.11.20
Soirée arty - французька про мистецтво
Де знайти Ренуара? Сьогодні неділя, а отже він ймовірно пише свою картину десь у людному місці. Напевне, ми знайдемо його в Бугівалі. Одже, прямуємо до нього?

Бугіваль - невеличке містечко трохи на захід від Парижа. Тут на вихідних всі збираються у вуличних кафе, щоб потанцювати. Серед багатьох тут й Ренуар - пише свої картини. Люди - ось його головний інтерес у творчості. Їх обличчя, посмішки, міміка, жести, очі, рухи. Все навкруги він підлаштовує так, щоб найвигідніше показати людей. Тільки подивіться на цю картину Bal à Bougival (1883). Ця пара... скільки пристрасті та ніжності одночасно, справжніх почуттів та живих емоцій між ними. Відчуваєте іскри? Ця картина стала однією з найкращих робіт великого майстра живопису П'єра Огюста Ренуара. Та це й недарма. Жива, яскрава, справжня. Здається, що пара прямо зараз танцює десь поруч з нами. А ось й музика. Потанцюємо разом з ними?

Ренуар - один з основоположників імпресіонізму. Він багато в чому відрізнявся від інших. В той час, коли колеги писали природу, він працював над образами людей. Часто, виходячи з майстерні на Монмартрі, він заходив у найближче кафе, де було чутно музику, спостерігав за людьми та робив перші нариси майбутніх картин. Тих самих, які сьогодні можна побачити в найкращих музеях світу.

Bal du moulin de la Galette, 1876 - картина з великою кількістю людей. Тут багато чорного кольору. Чому? Тому що, за думкою майстра, чорний чудово підкреслює зовнішність людей. Тонкі мазки пензлем, переходи кольорів, гра світу та тіні... Ренуар - майстер підкреслити все найкраще в зовнішності людей, зробити картину настільки живою ніби люди тут, поряд. Або ми прямо зараз на Монмартрі, слухаємо музику у вуличному кафе.

Бажаєте так? Ми також! Саме тому в п'ятницю, 27 листопада, зустрічаємось онлайн, щоб відвідати найбільш неймовірний урок з французької - Soirée arty. Тут буде все - неперевершений Ренуар, його картини, атмосфера паризьких кафе, та, звичайно, музика. Готуйте келих або чашку улюбленого напою та приєднуйтесь до нашого вечора з Ренуаром та його картинами.

Soirée arty - урок французької про мистецтво або урок мистецтва по-французьки. Отримаєте море емоцій, нові знання, корисну лексику та чудовий настрій. Це точно!


Чекаємо на вас в п'ятницю, 27 листопада, о 19.00
Формат зустрічі: онлайн
Вартість: 300 грн - для студентів школи, 350 грн - для гостей

Bal à Bougival, 1883
Бажаєте прийняти участь у занятті? Залиште свою заявку на участь прямо тут

Новини школи французької мови

Слідкуйте за нашими подіями в соцмережах і пишіть нам в месенджери
ПІДПИСАТИСЬ НА НОВИНИ
© 2024 Côte d'Azur – школа французької мови в Києві
Розроблено в IPOINT DESIGN