Індивідуальні заняття з англійської мови


03.05.2022
Індивідуальні заняття з англійської
Англійська мова онлайн в школі Côte d'Azur

Викладачі нашої школи Côte d'Azur — справжні експерти своєї справи. Вони не лише неперевершено володіють іноземними мовами, а ще й мають досвід та методику викладання мови для дорослих та дітей. Завдяки цьому зараз ми маємо можливість, окрім французької мови, викладати ще й англійську.

Сьогодні англійська мова актуальна, як ніколи раніше. Якщо ви вимушено або за власним бажанням опинились в іншій країні, будьте впевнені — англійською вас зрозуміють всюди. Вивчення англійської мови — це чудова інвестиція у власне майбутнє. Рекомендуємо!


Запис на навчання з англійської мови у травні


Якщо ви бажаєте вивчати англійську онлайн разом з нами, записуйтесь на заняття. Зараз ми пропонуємо виключно індивідуальні уроки з англійської, але з часом відкриємо запис й у групи.

Для запису на заняття вам достатньо лише заповнити просту форму нижче.


Формат занять

Формат занять в травні лише онлайн. Ми навчаємо студентів з усього світу, тому ви можете навчатися з будь-якого зручного для вас місця.


Індивідуальні заняття з англійської

Безперечною перевагою індивідуальних онлайн занять з англійської є те, що ви можете розпочати навчання з будь-якого рівня володіння мовою.
Досвідчений викладач може протестувати, що ви вже знаєте, як володієте мовою, як ви розмовляєте, наскільки гарно розумієте усну розмовну мову, як пишете. Таким чином, ви зрозумієте свої сильні та слабкі сторони, дізнаєтесь свій рівень англійської та зможете займатись, розуміючи, над чим ще потрібно попрацювати.


Тривалість занять та вартість

Тривалість індивідуального заняття — 60 хв
Вартість — 850 грн

Зараз в цей непростий час ми намагаємось індивідуально підходити до кожного нашого студента. Саме тому ми хочемо знайти оптимальне рішення для кожного, щоб навчатись. Якщо ви бажаєте вивчати англійську разом з нами, напишіть нам — разом ми знайдемо оптимальне рішення.
Англійська в Côte d'Azur
Бажаєте вивчати англійську? Напишіть нам!

Новини школи французької мови

Слідкуйте за нашими подіями в соцмережах і пишіть нам в месенджери
ПІДПИСАТИСЬ НА НОВИНИ
© 2024 Côte d'Azur – школа французької мови в Києві
Розроблено в IPOINT DESIGN