Le français paresseux або Ледача французька
Літній спецкурс

12.06.20
Le français paresseux або Ледача французька
Літо – чудова пора для того, щоб навчатися...ні, для того, щоб лінуватися звичайно!

Тепло зараз, навіть дуже! Дуже хочеться до моря, або хоча б в ліс чи до озера. А ще більше хочеться подорожувати и все-все розуміти, що тобі кажуть на іншій мові. Лазурний берег... або просто посидіти за чашечкою кави в затишній маленькій кав'ярні Парижу. Зовсім скоро це знову стане можливим!

А поки що можна підготуватися. Спеціально для ваших французьких подорожей ми створили курс Le français paresseux або Ледача французька. Ми пропонуємо вам трішечки полінуватися цим літом... та все ж таки дізнатися щось нове, що точно вам знадобиться, особливо якщо ви, так само як й ми, любите подорожувати.

Le français paresseux просто створений для літа. Це дуже короткий курс, який складається лише з 5 занять. Наші уроки будуть проходити в абсолютно комфортному та навіть трішечки ледачому форматі = кожне з 5 занять відбувається лише 1 раз на 2 тижні.


Що будемо вивчати?


В цьому курсі ми вивчимо разом все, що допоможе нам в подорожах. В легкій обстановці, в ситуації, що наближена до реальної в подорожах, ми вивчимо корисні фрази та складемо речення: як замовити стіл в кафе, попросити рахунок, як подякувати або зробити зауваження, як дізнатися деталі свого рейсу та обрати білети в театр. Ми вивчимо лексику, що необхідна для того, щоб знайти свій транспорт, дізнаємось, як дістатися аеропорту. Ми поспілкуємось в готелі, навчимось замовляти собі вечерю, попросимо подати сніданок на терасі.

Кожне з занять курсу ми проведемо в різних місцях: в кафе чи ресторані, в готелі, театрі, кіно або музеї, поговоримо про транспорт та обов'язково відправимось на шопінг. Ми будемо в реальних ситуаціях, де зможемо вивчити корисні слова та фрази, які нам знадобляться у наступних подорожах.

Детальніше про кожне заняття курсу, а також розклад, шукайте у нас в соц.мережах.


В яких випадках вам просто необхідний цей курс?


Якщо ви любите подорожувати та робите це часто. Знаєте англійську та трішечки розумієте французьку. А ще вам дуже хочеться почати розмовляти цією мовою. Можливо також, що ви нічого не знаєте, але дуже хочете навчитись. Запрошуємо!

Якщо ви любите Францію та бажаєте відвідати всю країну або просто прогулятись Парижем, послухати музику на Монмартрі, замовити білети в Мулен Руж на найближчий вечір, поснідати біля Ла-Маншу або відвідати Канський кінофестиваль. При цьому ви мрієте розуміти, що вам кажуть. Хоча б трішечки!

Якщо ви плануєте поїздку в Канаду, Бельгію, Люксембург або інші франкомовні країни, але зовсім не плануєте серйозно вивчати французьку мову для цього. Маєте право! В цьому випадку наш Ледачий курс вам чудово підійде. Ми вивчимо найнеобхідніше для подорожей.


В усіх цих випадках, щоб почувати себе більш впевнено в поїздках, ми рекомендуємо вивчити основи розмовної лексики з нашого нового курсу Le français paresseux - тут ми вивчаємо корисні слова та фрази, з якими подорожувати стане простіше та цікавіше.
Le français paresseux або Ледача французька
Які заняття входять до курсу?

1. Гастрономічний вечір

Сніданок, обід або вечеря по-французьки. Відвідування кафе або ресторану. Тут ми вивчаємо, як зробити замовлення французькою, попросити рахунок. Поговоримо про їжу, напої, основні предмети сервірування столу.

2. Вибір помешкання

Бронювання номеру в готелі, питання, резервування, відміна, оплата.

3. Час в дорогу!

Дорога, транспорт. Як зарезервувати та сплатити за білети, дізнатися дорогу, маршрут. Як дістатися аеропорту, уточнити адресу. Взяти в аренду авто або як доїхати громадським транспортом.

4. Культпохід

Театр, кіно, музей, виставка, художня галерея. Купити білет та замовити екскурсію, задати питання та зрозуміти відповіді на них. Все про те, як цікаво провести вечір по-французьки.

5. Ура, шоппінг!

Вибір сукні, джинсів або нової пари взуття. Як повідомити продавцю свій розмір або попросити необхідний, примірка та покупка.


Ці та інші питання ми розберемо на курсі Ледача французька. Легко, по-літньому, цікаво та в приємній компанії. Так, знання можна отримувати навіть за вечерею, що ми й зробимо вже на першому занятті курсу Le français paresseux!

Всі заняття курсу проходять в реальних ситуаціях, де ми будемо практикуватися розмовляти, задавати питання, відповідати на них, відвідаємо разом кафе чи ресторан, театр чи кіно, модний бутік, виставку або концерт. Та звичайно ж придбаємо білет на транспорт.

Приходьте за корисними знаннями та швидше плануйте свою наступну подорож!

Новини школи французької мови

Слідкуйте за нашими подіями в соцмережах і пишіть нам в месенджери
ПІДПИСАТИСЬ НА НОВИНИ
© 2024 Côte d'Azur – школа французької мови в Києві
Розроблено в IPOINT DESIGN