Відновлюємо заняття в офлайн форматі 9 червня!

04.06.20
Відновлюємо заняття офлайн 9 червня!
BONJOUR À TOUS!

Всім привіт!

В нас чудові новини: нарешті, після карантину, ми відкриваємо двері нашої школи! Чекаємо на вас вже 9 червня, у вівторок, на заняття до нашого затишного простору Côte d'Azur в центрі Києва!

Ми вже готуємось зустрічати всіх наших студентів та гостей школи на курсах французької мови. Ми також запрошуємо до школи тих, хто займається індивідуально зі своїм викладачем французької. Всі групи, що займалися офлайн, нарешті повертаються до свого графіку. Будемо раді вас всіх бачити!

Пока ви на шляху до нас, ми вже готуємось: прикрашаємо школу живими квітами, щоб зробити атмосферу нашого учбового простору ще більш затишною, ставимо чайник, насипаємо ароматні зерна в кавову машину – ще трішки та школа повернеться до життя, що було раніше!

Ми запланували багато активностей на це літо. Запускаємо нову літню групу для початківців, що хочуть вивчати французьку з нуля. Це заняття курсу Інтенсив.

Всі групи Стандарт та Стандарт Week-end також продовжують навчання в своєму темпі.

А ще ми приготували літню новинку! Ми знаємо, що після довгого перебування вдома потрібний час, щоб повернутися до попереднього темпу життя. Саме тому ми створили новий курс вивчення французької мови в комфортному режимі - Le français paresseux або Лінива французька. Детальніше читайте в наших новинах тут або в соц. мережах.

Ми запрошуємо вас весело провести час з нами цього літа, вивчити щось нове та корисне в приємній, легкій атмосфері. Будемо дивитися французькі фільми, читати цікаві твори французьких авторів в оригіналі. Та, звичайно, ми знову запрошуємо вас на наші культурні вечори!

Ми будемо раді зустрічі з вами!❤️Новини школи французької мови

Слідкуйте за нашими подіями в соцмережах і пишіть нам в месенджери
ПІДПИСАТИСЬ НА НОВИНИ
© 2024 Côte d'Azur – школа французької мови в Києві
Розроблено в IPOINT DESIGN