La Lecture Suivie Le Petit Nicolas в листопаді

Зустріч Літературного клубу

7.11.22
Про наш літературний клуб


Приєднуйтеся до наших зустрічей Літературного клубу!
Якщо ви хочете читати літературу французькою в оригіналі та вільно обговорювати прочитане, ми запрошуємо вас на наші літературні бесіди. Впевнені, що для себе ви знайдете багато корисної та сучасної лексики, граматики, щоб потім було легко підтримувати розмову на різні теми.

Поповнюйте запас слів, тим самим роблячи вашу мову яскравішою. Саме цього ми і прагнемо на наших заняттях. Якщо ви ще не були на наших заходах, скоріше приєднуйтеся й отримайте багато цінних знань з різних повсякденних тем.

У листопаді на Вас очікує суботній захід Літературного клубу, на кожній зустрічі ми розглядатимемо один з розділів книги "Le Petit Nicolas". Ми проаналізуємо словниковий запас, граматику, характери персонажів та події, що відбуваються з ними.
La Lecture Suivie
La lecture suive
Le Petit Nicolas de Sempé et Goscinny


12 листопада, у суботу, о 12.00 ми запрошуємо вас на ще одну зустріч нашого Club littéraire, де ми розберемо один з розділів книги "Le petit Nicolas".
Разом із персонажами ми проживемо їхні події повсякденного життя та візьмемо лексику сучасної французької мови.

Кожний розділ книги пов'язаний із певною сферою життя (родина, дружба, хобі, робота, школа, стосунки та ін.). Для цієї бесіди основною темою стане вивчення іноземних мов: цікавинки, складнощі та методи покращення вивчення.
Крім того, ми піднімемо питання найбіль популярних та цікавих тем для студентів під час вивчення іноземних мов.
Та вишенька на торті: чи треба засвоювати нецензурну лексику, коли намагаєшся осягнути іноземну мову? Чи варто використовувати її в рідній мові? Чому люди активно послуговуються обсценною лексикою?

Ми заздалегідь підготували для вас завдання для літературної бесіди. Щоб взяти участь в заході, Вам потрібно записатися, проаналізувати наданий розділ та завдання. То ж, Ви будете цілком готові до обговорення!

Для кого підійде заняття: для тих, хто вже почав вивчати французьку.
Якщо ваш рівень А2 – В1, вам точно сподобається. Приєднуйтеся!

Формат заняття: онлайн.
Участь можлива з будь-якої точки світу.

Вартість: 300 грн

Бажаєте взяти участь? Залиште заявку нижче.
Бажаєте в наш Літературний клуб?
Скоріше напишіть нам, щоб прийняти участь

Новини школи французької мови

Слідкуйте за нашими подіями в соцмережах і пишіть нам в месенджери
ПІДПИСАТИСЬ НА НОВИНИ
© 2024 Côte d'Azur – школа французької мови в Києві
Розроблено в IPOINT DESIGN