Les activités culturelles en février
Культурні події в лютому

01.02.21
В лютому в нашій школі Côte d'Azur відбудеться декілька цікавих заходів. Всі - онлайн, тому прийняти участь можуть всі бажаючі, незалежно від країни, де ви зараз є.

1. Soirée Аrty

... Її чоловік чудово знав про роман своєї дружини з художником Густавом Клімтом. Для того, щоб позбутися конкурента, він замовив в Клімта портрет своєї дружини. Але він мав одну вимогу: перед закінченням роботи, майстер мав обов'язково зробити 100 ескізів. Все вийшло так, як й планував хитрий чоловік: жінка швидко набридла майстру. А їй було лише 26 років.

Густав Клімт працював над картиною 4 роки. Цю його роботу "Золота Адель" називають "Австрійською Моною Лізою".

До речі, а що ж чоловік? Він придбав у Клімта не лише 2 портрети своєї дружини, але ще 4 пейзажі. Саме тут й починається найцікавіше. Яка неймовірна доля цих картин!

Запрошуємо вас на наш захоплюючий французький вечір Soirée Arty в п'ятницю, 5 лютого. Поговоримо про Клімта та Адель, про полотна художника, детективи та інтриги. Вивчимо корисну лексику французькою, поговоримо про мистецтво. Буде дуже цікаво!

Заняття відбувається онлайн. Підійде для тих, хто вчить французьку та бажає крім регулярних занять ще й відвідати цікавий нестандартний урок з мистецтва.

Soirée Arty - урок французької про мистецтво або урок мистецтва по-французьки.

Формат уроку: онлайн
Дата та час: 5 лютого (п'ятниця), 19.00
Вартість: 300 грн - для студентів школи, 350 грн - для гостей
Лекція з мистецтва "Кохання та поезія. Ахматова та Модільяні"
2. Лекція з мистецтва. Кохання та поезія. Анна Ахматова та Амадео Модільяні

Короткий роман, що залишився в пам'яті на все життя...

В п'ятницу, 12 лютого, ми зустрінемось онлайн на нашій лекції з мистецтва. В цей раз ми будемо говорити про кохання. Про поетессу та художника, вірші та картини, душі, які зустрілись, щоб залишити вічний слід в серцях один одного. Нас чекає красива, душевна та романтична лекція, присвячена коханню, напередодні Дня Всіх Закоханих.

Лекцію проводить Наталія Ребдева – магістр архитектури, куратор проектів In.STAN.t., YOU CREATE, автор курсу лекцій з Історії Мистецтв.

Формат уроку: онлайн
Дата та час: 12 лютого (п'ятниця), 20.00
Вартість: 300 грн - для студентів школи, 350 грн - для гостей

Лекція з історії моди. Том Форд
3. Лекція з історії моди. Том Форд

В п'ятницу, 26 лютого, ми зустрінемося з поціновувачами моди, щоб поговорити про стильного та креативного дизайнера Тома Форда.
Відомий тим, що в свій час перетворив Модний Дім GUCCI в успішний багатомільйонний бізнес.

Перед тим, як розпочати свій власний бізнес проект, Том Форд був багато років креативним директором GUCCI. Він керував брендом з 1994 року. В ті часи Модний Дім знаходився у занепаді та зовсім не був модним. Том Форд додав брендові сексуальності та гламуру. Він запросив модних фотографів та стилістів, зробив для бренду сучасний кампейн. На бренд подивились по-новому. Через 10 років вартість компанії GUCCI становила 10 млн $, що безперечно є заслугою Тома Форда.

Що допомогло зробити бренд таким успішним? Його власний досвід в рекламі, досвід роботи в Європі або в інших модних домах? Як він прийшов до свого власного бренду? Дізнаємось на лекції з історії моди, присвяченій Тому Форду.

Формат уроку: онлайн
Дата та час: 12 лютого (п'ятниця), 20.00
Вартість: 300 грн - для студентів школи, 350 грн - для гостей

Бажаєте прийняти участь у певних подіях нашої школи? Просто залиште заявку в формі нижче ⬇️⬇️⬇️

Обирайте les activités culturelles, які вам подобаються, та скоріше пишіть нам, щоб прийняти участь!

Новини школи французької мови

Слідкуйте за нашими подіями в соцмережах і пишіть нам в месенджери
ПІДПИСАТИСЬ НА НОВИНИ
© 2024 Côte d'Azur – школа французької мови в Києві
Розроблено в IPOINT DESIGN