Les activités culturelles en septembre
Культурні події у вересні

02.09.21
Кіноклуб Soirée Ciné у вересні
У вересні вас очікують відразу 4 захоплюючі культурні події: Кіноклуб Soirée Ciné, Сlub des Sons (Майстер-клас з вимови), Розмовний клуб і Soirée Arty. Перші три ми проведемо в офлайн форматі в нашій школі, а Soirée Arty - онлайн. Ми впевнені, що кожен знайде для себе розваги до смаку.

Кіноклуб

У п'ятницю, 10 вересня, запрошуємо вас до Кіноклубу школи Côte d'Azur. Будемо дивитися культову французьку комедію Taxi (1998 рік), зняту за сценарієм легендарного Люка Бессона.

Кіноклуб - це чудова можливість сприймати французьку на слух, поліпшити вимову і поповнити словниковий запас новою лексикою. Перегляд кіно обов'язково доповнить жвава дискусія після фільму, розбір корисної лексики і, звичайно ж, частування від нашої школи, адже вечір п'ятниці просто зобов'язаний бути приємним.

Проведіть свій вечір п'ятниці із задоволенням та користю - приходьте до нас у Кіноклуб!

Формат заходу: офлайн
Дата і час: 10 вересня (п'ятниця), 19:00
Вартість: 350 грн - для студентів школи, 400 грн - для гостей

Сlub des Sons у вересні
Сlub des Sons. Майстер-клас з вимови
Тема: "Носові звуки"

Бажаєте звучати як справжній(я) француз або француженка? Запрошуємо вас 17 вересня, у п'ятницю, відвідати Club des Sons офлайн, де ви дізнаєтесь все про звуки та зможете покращити свою вимову французькою.

Майстер-клас підійде всім, хто вивчає французьку з будь-яким рівнем володіння мовою. Якщо ви встигли відвідати декілька занять рівня А1, вам також буде цікаво. І навіть якщо ви дійшли до рівня B1 або B2, але не впевнені, що ваша вимова така як треба, приходьте і практикуйтесь разом з нами!

Сlub des Sons проводить вокальний коуч з Парижу, викладач театрального мистецтва та актриса мюзиклів - неповторна Anastasie.

Формат заходу: офлайн
Дата і час: 17 вересня (п'ятниця), 19:00
Вартість: 400 грн

Розмовний клуб: Мода à la française
Розмовний клуб
Тема: "Мода à la française"


Якщо ви бажаєте попрактикувати усне мовлення в компанії таких самих захоплених людей як і ви, легко та невимушено спілкуватись французькою, приходьте до нас до Розмовного клубу.

В суботу, 25 вересня, на вас чекає пізнавальна та корисна зустріч, присвячена моді. Що означає актуальність? Хто є законодавцем моди? Чи є різниця між стилем і модою? Шанель або Ів Сен-Лоран?
Саме ці теми ми будемо обговорювати на Розмовному клубі! Закликаємо повторити теми одягу, тканин, стилів - так ми з вами будемо au goût du jour!

Заняття проводить наш викладач Анастасія. Щоразу вона створює атмосферу невимушеної легкої бесіди, вчить правильній французькій вимові і тонкощам мови.
Якщо ви ще з нами не знайомі, ніколи не були на заняттях у нашій школі французької мови Côte d'Azur, розмовний клуб - це прекрасний привід познайомитися!

Формат зустрічі: офлайн
Дата і час: 25 вересня (субота), 12:00
Вартість участі: 300 грн - для студентів школи, 350 грн - для гостей
Soirée Arty - французька про мистецтво
Soirée Аrty

Картина "Мона Ліза", створена Леонардо да Вінчі у XVI столітті, - є найпопулярнішим експонатом паризького Лувру та найвідомішим твором образотворчого мистецтва у світі. З приводу того, з кого саме майстер писав це полотно, існує безліч теорій. Особистість жінки, зображеної на полотні, є досі загадкою.

Таємнича посмішка Мони Лізи перетворилася для публіки на головну перевагу «Джоконди», затьмаривши навіть авторство самого Леонардо.

Запрошуємо вас на наш захоплюючий французький вечір Soirée Arty у четвер, 30 вересня. Поговоримо про таємниці славетної "Мони Лізи" Леонардо да Вінчі. Вивчимо корисну лексику з французької та порозмовляємо про мистецтво. Буде дуже цікаво!

Заняття проходить онлайн. Підійде тим, хто вчить французьку мову і хоче, крім регулярних занять, потрапити ще і на цікавий нестандартний урок з мистецтва.

Формат заходу: онлайн
Дата і час: 30 вересня (четвер), 19:00
Вартість: 300 грн - для студентів школи, 350 грн - для гостей

Бажаєте взяти участь? Напишіть нам.
Обирайте les activités culturelles, які вам подобаються, та скоріше пишіть нам, щоб прийняти участь!

Новини школи французької мови

Слідкуйте за нашими подіями в соцмережах і пишіть нам в месенджери
ПІДПИСАТИСЬ НА НОВИНИ
© 2024 Côte d'Azur – школа французької мови в Києві
Розроблено в IPOINT DESIGN