Відкрито набір в дитячу групу
на новий навчальний рік 2020\21

14.08.20
Заняття для дітей з 10 років та підлітків в школі Côte d'Azur
В нашій школі є не лише заняття для дорослих, але також й групи для дітей. Ми з радістю навчаємо французькій мові дітей від 10 років та підлітків.

ПОПУЛЯРНІСТЬ


Французька мова сьогодні входить до п'ятірки найпопулярніших у світі. Цією мовою розмовляють на п'яти континентах в багатьох країнах світу. Це означає, що є велика ймовірність, що саме ця мова стане у нагоді вашій дитині.

ВИЩА ОСВІТА

Якщо ви плануєте, що ваша дитина буде отримувати вищу освіту за кордоном, наприклад, у Франції, Швейцарії, інших краінах Європи або у Канаді, рекомендуємо також подумати й про вивчення іноземної мови. В дитинстві та у підлітковому віці знання засвоюються набагато легше, а вивчення іноземних мов дається простіше. Особливо, якщо заняття подобаються та проходять в легкій та захоплюючій формі.

ГРУПИ

В нашій школі є декілька груп різного рівня для дітей. Якщо ваша дитина вже вивчає французьку, вона може долучитися до групи рівня А1.2 або А2. Також можна почати вивчати французьку в школі Côte d'Azur з нуля (рівень А1.1).
Заняття для дітей з 10 років та підлітків в школі Côte d'Azur
АТМОСФЕРА

Заняття для дітей в нашій школі проходять в маленьких групах до 6 осіб. Ми точно знаємо, що в теплій атмосфері Côte d'Azur, з доброзичливим викладачем, в гарній компанії з посмішками та сміхом, діти навчаються найкращим чином.

МЕТОДИКА

Заняття проходять за комунікативною методикою. Це означає, що вже з перших днів учні нашої школи починають говорити та розуміти французьку мову на слух. Таким чином, навіть якщо ваша дитина буде вивчати французьку з нуля, в неї дуже швидко з'являться перші успіхи. Саме цього ми вам й бажаємо!

Дізнатися більше про групи для дітей можна тут
Заняття для дітей з 10 років та підлітків в школі Côte d'Azur
Запишіть свою дитину на заняття в дитячу групу

Новини школи французької мови

Слідкуйте за нашими подіями в соцмережах і пишіть нам в месенджери
ПІДПИСАТИСЬ НА НОВИНИ
© 2024 Côte d'Azur – школа французької мови в Києві
Розроблено в IPOINT DESIGN