Відкриваємо набір на інтенсивний курс вивчення французької мови

04.06.20
8 червня в школі Côte d'Azur стартує інтенсивний курс вивчення французької мови. Навчання за програмою Інтенсив ідеально підійде вам, якщо ви багато та часто подорожуєте, плануєте переїзд у франкомовну країну, або ваша робота потребує знання французької та ви прагнете вільно вести ділове спілкування з іноземними колегами чи партнерами.

Яка тривалість курсу?

Для зручності весь цикл навчання поділений на модулі. Тривалість одного навчального модуля - 12 занять.
Ви можете обрати для себе заняття 4 рази на тиждень (по 120 хв) з понеділка по четвер. Тоді ви пройдете модуль за 3 тижні. Також можливо займатися 3 рази на тиждень (по 120 хв) з понеділка по середу. В цьому випадку модуль буде тривати для вас 4 тижні.

Що можна встигнути вивчити в такому ритмі?

Після завершення першого модуля ви зможете підтримати розмову на базові теми французькою, впевнено почувати себе в кафе, аеропорту, готелі, магазинах і висловлювати власну думку про книги та фільми. І це все за 3-4 тижні інтенсивного вивчення французької мови.
Як проходить заняття?

Кожне заняття присвячене певній темі та охоплює вивчення французької лексики, тонкощів граматики та розмовної практики. Все це доступно у двох форматах на вибір: офлайн або онлайн.
В онлайн-групі навчання ми так само зберігаємо формат камерності - в групі займається до 6 осіб. Заняття відбуваються наживо (не у записі) на платформі Zoom, яка дозволяє виконувати звичні для офлайну завдання: переглядати відео матеріал, слухати аудіо, використовувати інтерактивну дошку, організовувати діалоги серед учасників групи.

Хочете почати вивчати французьку мову з нуля або продовжити поглиблене вивчення? Pas de problème. Запрошуємо на Інтенсив!

Новини школи французької мови

Слідкуйте за нашими подіями в соцмережах і пишіть нам в месенджери
ПІДПИСАТИСЬ НА НОВИНИ
© 2024 Côte d'Azur – школа французької мови в Києві
Розроблено в IPOINT DESIGN