Côte d'Azur - партнер документального фільму WOMAN

01.10.20
фільми та серіали французькою
Côte d'Azur - партнер документального фільму WOMAN
Жінки. Які вони? Які ми? Такі різні. Такі вразливі. Такі ніжні та одночасно такі сильні. Скільки всього в житті ми переживаємо. Скільки ран нам наносять - свідомо чи ні. Скільки подій на все життя залишать свій відбиток?
Документальний фільм WOMAN від творців проекту HUMAN - французького режисера та фотографа Яна Артус-Бертрана та українки Анастасії Мікової.

▶️ Ян відомий багатьом за документальним фільмом ДОМ, створеним ним разом з Люком Бессоном. Фільм побачили більше, ніж 600 млн людей в усьому світі.
▶️ Анастасія Мікова - режисер та журналіст, що висвітлює в своїх матеріалах серйозні гостро-соціальні питання, такі як сурогатне материнство.

WOMAN
Кіно про таких різних та одночасно схожих, таких сильних та в той самий час слабких жінок. Про хвилювання та події, що впливають на все життя. Про все, що ви хотіли дізнатися, та, можливо, не наважувалися спитати. Про все, що стосується жінок. В основі фільму реальні історії та більше, ніж 2000 інтерв'ю з жінками з 50 країн світу.


Ми раді, що серйозне та якісне сучасне кіно сьогодні можна дивитися в кінотеатрах Києва.

З гордістю говоримо про те, що школа французької мови Côte d'Azur виступає офіційним партнером документального фільму WOMAN.

Фільм:
  • Офіційний вибір Венеціанського кінофестивалю
  • Переможець Biff

Прем'єра фільму відбудеться 7 жовтня в кінотеатрі «Жовтень». Білети можна придбати на сайті кінотеатру. Кількість місць обмежена.
✅ Мови фільму - французька, англійська, іспанська.
✅ Субтитри українською мовою.


Error get alias
Следите за нашими событиями в соцсетях и пишите нам в мессенджеры
Подписаться на новости
© 2024 Côte d'Azur – школа французского языка в Киеве
Разработано в IPOINT DESIGN