Кіноклуб Soirée Ciné
Дивимось Astérix & Obélix: Mission Cléopâtre

07.10.20
фільми та серіали французькою
Astérix & Obélix: Mission Cléopâtre
В четвер, 15 жовтня, запрошуємо вас в Кіноклуб школи французької мови Côte d'Azur. Будемо дивитись чудову французьку комедію Astérix & Obélix: Mission Cléopâtre (Астерікс та Обелікс: Міссія „Клеопатра", 2002 р). В цьому фільмі неперевершеним є все: актори, сюжет, виконання. Розкішна Моніка Беллучі в ролі Клеопатри, Крістіан Клавьє та Жерар Депардьє, а також Ален Шабо, який є режисером фільму, сценарістом та одночасно й виконавцем ролі Цезаря. Блискучий склад акторів, відмінний сюжет, французький гумор - наш кіновечір буде надзвичайним!
Одного разу Клеопатра була у гніві, адже Цезар негативно висловився щодо її народу. Цариця запропонувала царю парі. Вона сказала, що єгиптяни побудують розкішний сучасний палац в Олександрії лише за три місяці. Якщо все так й буде, Цезар привселюдно визнає велич єгипетського народу.

Виконати місію будівництва палацу мав архітектор Номернабіс. Звичайно, тут й починається війна між Номернабісом та царським архітектором Гоблінусом, адже придворному не довірили важливе будівництво через його любов до традиційності.

Номернабісу непросто, адже, крім будівництва, тепер потрібно думати ще й про Гоблінуса. Він розуміє, що за такий термін палац не збудувати та вирішує просити допомоги у мага Панорамікса. А хто ж такі Астерикс, Обелікс та пес Ідеафікс ви дізнаєтесь вже в четвер, якщо долучитесь до нашого Кіноклубу.
фільми зранцузькою
Кіноклуб Soirée Ciné - це завжди свято в нашій школі. Ми зустрічаємо гостей келихом вина, пригощаємо десертами, багато сміємося та навіть співаємо пісні.
Фільм будемо дивитися французькою мовою с субтитрами російською, тому прийняти участь можна за будь-якого рівня французької.

Кількість білетів обмежена. Саме тому поспішайте забронювати місце.
Вартість білету: 300 грн - для студентів школи, 350 грн - для гостей
Бажаєте до нас у Кіноклуб? Просто залиште заявку на сайті у формі нижче
Error get alias
Следите за нашими событиями в соцсетях и пишите нам в мессенджеры
Подписаться на новости
© 2024 Côte d'Azur – школа французского языка в Киеве
Разработано в IPOINT DESIGN