Les activités culturelles en novembre
Культурні події в листопаді

1.11.21
Лекція з історії мистецтва. Кохання в тіні шедеврів.
Окрім регулярних курсів з французької в листопаді ми пропонуємо вам зануритися у світ мистецтва та мелодійного французького мовлення! На вас чекають лекції з історії мистецтва, а також з історії моди, літературний вечір та розмовний клуб. Три заходи відбуватимуться в онлайн форматі й один – офлайн у нашій школі в самому серці Києва.

1. Лекція з мистецтва. Кохання в тіні шедеврів.

У п'ятницю, 12 листопада, запрошуємо вас на онлайн лекцію з мистецтва у богемну епоху модерну. Ви дізнаєтеся більше про історію кохання таких великих європейських майстрів, як Густав Клімт, Огюст Роден та Анрі Матісс, про різне щастя та нещастя трьох дивовижних пар.

На лекції вам розкриються всі амурні таємниці: про натхнення Густава Клімта, про синергію у творчості Огюста Родена, а також про те, хто полонив серце Анрі Матісса? Хто були жінки, що залишилися за лаштунками шедеврів? Жінка-муза – це дар чи прокляття?
Який слід залишили жінки серця великих художників в історії мистецтва, і як же жили кохані митців після закінчення love story?

Лекцію проводить Антоніна Яременко – мистецтвознавець та колекціонер, автор лекцій, присвячених історії мистецтва, живопису, колекціонуванню антикваріату.

Формат: онлайн
Дата та час: 12 листопада, п'ятниця 19.00
Лекція відбудеться російською мовою.

Вартість:
300 грн - для студентів школи
350 грн - для гостей

Бажаєте взяти участь? Просто напишіть нам!

2. Лекція з історії моди. Fendi.

Вже багато десятиліть Будинок Fendi є справжнім зразком італійського смаку в моді. Хоча відмінною рисою бренду завжди була вишуканість та елегантність, його не оминули і сучасні модні тенденції.

Ми запрошуємо вас на онлайн-лекцію про модний будинок Fendi, що відбудеться у п'ятницю, 19 листопада.

Історія успішного бренду розпочалася в Римі на жвавій вулиці Віа Дель Плебісчіто, коли молода подружня пара вирішила відкрити ательє з пошиття виробів з натуральної шкіри та хутра. А вже сьогодні фірмовий знак подвійний «F» чудово впізнається, і модниці по всьому світу із задоволенням хизуються в нарядах із легендарним лейблом.

Як слава Fendi так швидко поширилася за межами Риму? Чому запрошення німецького дизайнера Karl Lagerfeld стало знаковою подією у розвитку бренду?

Формат: онлайн
Дата та час: 19 листопада, п'ятниця 19.00
Лекція відбудеться російською мовою.

Вартість:
300 грн - для студентів школи
350 грн - для гостей
Soirée Littéraire. Мистецтво за Бодлером.
3. Soirée Littéraire. Мистецтво за Бодлером

Раді представити вам наш другий літературний вечір, присвячений цього разу Шарлю Бодлеру — французькому поету та критику, засновнику символізму та декадентства в європейській літературі.

На нашому вечорі Soirée Littéraire ми разом вивчатимемо творчість геніального Бодлера: його твори, поезію та естетичні цінності. Розкриємо сутність художньої критики Шарля та його переваги. А також проведемо аналіз його критичних есеїв про славетних художників і письменників, якими Шарль Бодлер захоплювався і про тих персоналій, яких він не любив.

Захід підходить для тих, хто вивчає французьку мову від рівня А2 до С1.

Формат: онлайн
Дата та час: 26 листопада (п'ятниця), 19:00
Вартість:
300 грн - для студентів школи,
350 грн - для гостей

Розмовний клуб. Тема: інтернет, соціальні мережі, сленг
4. Розмовний клуб.
Тема: інтернет, соціальні мережі, сленг

Для всіх, хто горить бажанням попрактикувати французьке мовлення в компанії однодумців, приходьте до нас до Розмовного клубу.

У суботу, 27 листопада, на вас чекає корисний та захоплюючий захід, присвячений соціальному життю у Франції. Які соціальні мережі популярні серед французів? Як французи спілкуються у соц. мережах, і який сленг найчастіше використовують? Які існують небезпеки та плюси інтернету? Саме ці теми ми обговорюватимемо в нашому Розмовному клубі.

Якщо ви ще не були на заняттях в нашій школі французької мови Côte d'Azur, Розмовний клуб – це чудова нагода познайомитися! Приходьте!

Формат зустрічі: офлайн*
Дата та час: 27 листопада (субота), 12:00
Вартість:
250 грн - для студентів школи,
300 грн - для гостей

*чи відбудеться захід у зв'язку з карантином, уточнюйтеОбирайте les activités culturelles, які вам подобаються, та скоріше пишіть нам, щоб прийняти участь!

Новини школи французької мови

Слідкуйте за нашими подіями в соцмережах і пишіть нам в месенджери
ПІДПИСАТИСЬ НА НОВИНИ
© 2024 Côte d'Azur – школа французької мови в Києві
Розроблено в IPOINT DESIGN