Онлайн-курс навчання для всіх рівнів знань

27.02.20
школа французької мови онлайн курси
Вивчати французьку мову з будь-якої точки світу у будь-який зручний для вас час тепер стало можливо разом з Côte d'Azur!

Почніть вивчати французьку вже зараз, щоб з легкістю спілкуватися в подорожі, дивитися кіно на мові оригіналу, розуміти французький гумор та підтримувати цікаву розмову.

Онлайн вивчення французької мови чудово підійде для наймобільніших і невловимих. Якщо вам подобається динамічність та ви не хочете витрачати час на дорогу, мешкаєте в іншому місті або навіть країні та бажаєте вивчати французьку, дистанційне навчання - це чудовий варіант.

Для того, щоб почати заняття, вам достатньо пройти тестування для визначення вашого рівня знань, погодити ваш розклад та формат навчання - індивідуально чи в групі. Далі ми оберемо для вас викладача та на цьому все - ваше навчання починається.

В чому переваги онлайн навчання:

- Ви навчаєтесь з будь-якої точки світу у комфортному середовищі: вдома, в кафе, коворкінгу або іншому місці

- Навчання проходить в живому форматі з викладачем. Ми не використовуємо записані відеоуроки, лише справжнє спілкування тут і зараз

- Ви навчаєтесь в комфортному для себе форматі - індивідуально чи в групі. Також ви можете запросити на заняття своїх друзів чи близьких - так у вас з'явиться своя група за інтересами


Почніть вивчати французьку мову вже найближчим часом

Новини школи французької мови

Слідкуйте за нашими подіями в соцмережах і пишіть нам в месенджери
ПІДПИСАТИСЬ НА НОВИНИ
© 2024 Côte d'Azur – школа французької мови в Києві
Розроблено в IPOINT DESIGN