Акція до початку літа в Côte d'Azur

22.05.20
Святкуємо літо разом! На честь початку літа, поки трішечки формального, але сподіваймося, що теплого найближчим часом, ми даруємо спеціальну знижку на навчання.

Умови акції:

Для всіх нових студентів школи, які починають заняття в школі французької мови Côte d'Azur в період акції, діє знижка 10% на навчання.

Деталі акції:

1. Пропозиція діє на групові заняття на території школи Côte d'Azur в Києві (офлайн), а також на курси французької онлайн.

2. Акція не поширюється на індивідуальні заняття, а також на клуби та спеціальні події школи (кіноклуб, гра в "Мафію", розмовний клуб, лекції з мистецтва.

3. Знижка 10% діє лише на ту кількість занять, за яку проведена повна оплата в період акції.

Про заняття в Côte d'Azur

В нашій школі Côte d'Azur ви навчитеся розуміти мову на слух, вільно говорити, читати тексти в оригіналі та перекладати, висловлювати свої думки письмово.

Навчання в нашій школі проходить за комунікативною методикою (approche communicative). Це означає, що розмовній мови ми приділяємо особливу увагу. Вже з перших занять в Côte d'Azur ви будете практикуватися говорити, складати перші фрази французькою мовою. Разом з практикою розмови ви будете вивчати французьку граматику та лексику.

Відвідуючи заняття в школі Côte d'Azur ви почнете вільно писати і говорити, а також зможете підготуватися до здачі міжнародних іспитів DELF, DALF, TEF, TEFAQ.

В нашій школі ви можете обрати курс французької згідно з вашим рівнем знань - від початкового, якщо ви бажаєте вивчати мову з нуля, до більш високого, якщо хочете покращити свій рівень.

Пропозиція дійсна до 10 червня 2020 року.
Почати навчання можна в найближчі дати.

Варіант зв‘язку

Новини школи французької мови

Слідкуйте за нашими подіями в соцмережах і пишіть нам в месенджери
ПІДПИСАТИСЬ НА НОВИНИ
© 2024 Côte d'Azur – школа французької мови в Києві
Розроблено в IPOINT DESIGN