Відкрито набір в групу для підлітків
на новий навчальний рік 2021\22

09.09.21
Заняття для дітей з 10 років та підлітків в школі Côte d'Azur
В нашій школі вивчають французьку мову і дорослі, і діти. Ми з радістю проводимо групові заняття для дітей з 10 років і підлітків. І найзручніше, що можна вибрати відповідний формат навчання: онлайн або офлайн.

ПОПУЛЯРНІСТЬ


Французька мова сьогодні входить до п'ятірки найпопулярніших у світі. Цією мовою розмовляють на п'яти континентах в багатьох країнах світу. Це означає, що є велика ймовірність, що саме ця мова стане у нагоді вашій дитині.

ВИЩА ОСВІТА

Якщо ви плануєте, що ваша дитина буде отримувати вищу освіту за кордоном, наприклад, у Франції, Швейцарії, інших краінах Європи або у Канаді, рекомендуємо також подумати й про вивчення іноземної мови. В дитинстві та у підлітковому віці знання засвоюються набагато легше, а вивчення іноземних мов дається простіше. Особливо, якщо заняття подобаються та проходять в легкій та захоплюючій формі.

Заняття для дітей з 10 років та підлітків в школі Côte d'Azur
АТМОСФЕРА

Заняття для дітей в нашій школі проходять в маленьких групах до 6 осіб. Ми точно знаємо, що в теплій атмосфері Côte d'Azur, з доброзичливим викладачем, в гарній компанії з посмішками та сміхом, діти навчаються найкращим чином.

МЕТОДИКА

Заняття проходять за комунікативною методикою. Це означає, що вже з перших днів учні нашої школи починають говорити та розуміти французьку мову на слух. Також, ми передбачаємо проходження лексичних та граматичних тем, що є в програмі загальноосвітньої школи.

Дізнатися більше про групи для дітей можна тут
Заняття для дітей з 10 років та підлітків в школі Côte d'Azur
Запишіть свою дитину на заняття в дитячу групу

Новини школи французької мови

Слідкуйте за нашими подіями в соцмережах і пишіть нам в месенджери
ПІДПИСАТИСЬ НА НОВИНИ
© 2024 Côte d'Azur – школа французької мови в Києві
Розроблено в IPOINT DESIGN